Netia poszerza ofertę telewizyjno-internetową

Dwa nowe pakiety - "Dla Kibica" i "Dla Kinomaniaka".

Operator telekomunikacyjny Netia (Grupa Cyfrowy Polsat) wprowadza do oferty dwa nowe pakiety usług telewizyjno-internetowych - dla fanów sportu pakiet "Dla Kibica", a dla ich antagonistów pakiet "Dla Kinomaniaka".

Pierwszy zawiera łącznie 81 kanałów: 56 kanałów (w tym 27 HD) z podstawowego pakietu oraz aż 25 kanałów (w tym 21 HD), które wchodzą w skład pakietu Sport i Emocje Plus (m.in. Polsat Sport, Eurosport, Eleven Sports i kanały o tematyce motoryzacyjnej i erotyczne). Drugi zaś zawiera 83 kanały, w tym pełną ofertę Filmbox (9 kanałów) i 18 kanałów, które wchodzą w skład pakietów Kino (m.in. Polsat Film, Ale Kino) i Seriale (m.in. kilka kanałów AXN, FOX, Comedy Central) ze sztandarowej oferty TV Netii. Oba kosztują 69,90 zł przez cały okres umowy (24 miesiące), z pierwszym miesiącem za 1 zł.

Sieć Netii dociera do 2,5 mln lokali (gospodarstw domowych i biurowców).

Maciej Burlikowski 1752 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.