Monika Perkowska ambasadorką serwisu Niania.pl

Psycholog i terapeutka młodzieży promuje serwis dla opiekunek i rodziców.

Monika Perkowska, psycholog i terapeutka dzieci i młodzieży, została ambasadorką serwisu Niania.pl.

Serwis Niania.pl współpracę z Moniką Perkowską rozpoczął w maju 2018 r. Umowa obejmuje przygotowywanie komentarzy oraz materiałów eksperckich przez psycholog na profil serwisu Niania.pl na Facebooku. Cyklicznie będą pojawiać się posty z profesjonalnymi poradami psychologicznymi dla opiekunek i rodziców opracowywanymi przez Monikę Perkowską.

Monika Perkowska jest członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego APA. Współtworzy poradnię Co Tam? Psychoterapia Bliska Tobie oraz pomaga nauczycielom żłobków, przedszkoli i szkół w rozumieniu zachowania ich wychowanków. Jako ekspert z zakresu psychologii rozwojowej wykłada "Komunikację z rodzicami dziecka” oraz "Psychologiczne problemy rodzin” na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie w Warszawie. Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Niania.pl jest serwisem internetowym gromadzącym oferty pracy dla opiekunek i profile niań. Istnieje na rynku od 2004 r. Obecnie w serwisie zarejestrowanych jest ponad 200 tys. opiekunek z całej Polski. Ponad 100 tys. rodzin z całej Polski znalazło nianię dla swojego dziecka w Niania.pl.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.