Grupa Onet-RAS Polska uruchamia serwis o e-sporcie

Nowy serwis Esportmania.pl ma przybliżać zjawisko e-sportu także niewtajemniczonym użytkownikom.

Grupa Onet-RAS Polska uruchomiła serwis Esportmania.pl, w którym znajdą się treści o tematyce esportowej, wywiady z zawodnikami i trenerami oraz materiały wideo z wydarzeń esportowych.

Esportmania.pl został podzielony na następujące kategorie: Biznes (współprace komercyjne, statystyki, case studies); Sport (powiązania sportu i e-sportu); Deathmatch (zestawienie doniesień i plotek zza kulis, przegląd mediów społecznościowych); Rozmowy na respie (wywiady z rodzinami graczy, ukazanie ich podejścia do pasji bliskiej osoby); Czynnik e (felietony, wywiady, reportaże ukazujące fenomen e-sportu, ciekawostki, historie graczy); Retroesport (przedstawienie inicjatyw sprzed boomu na e-sport, pierwsze turnieje, telewizje, legendarni gracze); Polish E-sport Awards (materiały dotyczące poprzedniej i nadchodzącej edycji oraz Wideo (reportaże, wywiady, programy).

W nowym serwisie Esportmania.pl planowane są wkrótce nowe formaty wideo poświęcone e-sportowi, także w formie krótkich materiałów wideo tzw. setek.

Maciej Florek 1985 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.