Wydawnictwo Harde nową marką Grupy Super Express

Jeszcze w tym roku pod marką Harde ukaże się kilkanaście tytułów książkowych.

Książki Wydawnictwa Harde mają opisywać aktualne wydarzenia, śledztwa dziennikarskie oraz osoby, którymi interesuje się opinia publiczna. W gronie wydawanych autorów znajdą się zarówno znani pisarze i dziennikarze, jak i debiutanci. Działalność wydawnictwa wspierana będzie przez potencjał redakcyjny "Super Expressu”.

Pierwszym projektem zrealizowanym przez Wydawnictwo Harde jest książka "Masa. Od pakera do gangstera”, będąca zapisem rozmowy z najsłynniejszym polskim przestępcą Jarosławem Sokołowskim, pseudonim "Masa". Współautorami książki, obok głównego bohatera, są Janusz Szostak i Błażej Chyła. Premiera odbędzie się 6 czerwca 2018 r. Kolejną książką będzie tytuł z gatunku historii popularnej autorstwa Sławomira Kopra.

Do Grupy Super Express należą: dziennik "Super Express”, portal internetowy wraz z działalnością wideo, marka Super Biznes działająca w obszarze małych i średnich przedsiębiorstw, a także szereg wydań tematycznych i wydawnictwo książkowe. Od kwietnia 2018 r. redaktorem naczelnym Grupy Super Express jest Grzegorz Zasępa.

Katarzyna Woźniak 381 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.