Media Markt nie wierzy w awans Polaków do półfinału mundialu [wideo]

Jeśli jednak tak się stanie, sieć odda pieniądze wszystkim, którzy do 8 czerwca zrobią zakupy za co najmniej 500 zł.

Sieć elektromarketów Media Markt (Media Markt Saturn Polska) z okazji zbliżającego się mundialu, czyli piłkarskich Mistrzostw Świata FIFA, które zostaną rozegrane od 14 czerwca do 15 lipca w Rosji, proponuje swoim klientom swego rodzaju zakład – obiecuje, że jeśli polska reprezentacja awansuje do półfinału turnieju, to wszystkim, którzy od 4 do 8 czerwca br. zrobili zakupy w sklepach sieci (także w sklepie internetowych) za co najmniej 500 zł, odda wszystkie wydane pieniądze.

Akcję wspiera kampania reklamowa. Kreacje reklam dla sieci przygotowuje agencja Heart & Brain, a planowaniem i zakupem mediów Media Markt zajmuje się samodzielnie, współpracując z domem mediowym UM (zakup telewizji).

Niedawno sieć podjęła decyzję o rezygnacji z marki Saturn i 22 markety tej marki przemianuje na Media Markt.

Maciej Burlikowski 1255 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.