Błaszczykowski i Boniek w mundialowej kampanii Playa [wideo]

A oprócz nich także: Agnieszka Dygant, Sarsa, Kuba Wojewódzki i rodzina Janiaków.

P4, operator sieci komórkowej Play, na zbliżający się piłkarski mundial przygotował zmasowaną kampanię reklamową. Obok Zbigniewa Bońka, prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN), wystąpi w niej Kuba Błaszczykowski, jeden czołowych piłkarzy narodowej reprezentacji, który reklamował markę Play już w ub.r.

Oprócz nich w mundialowej kampanii operatora wystąpią: aktorka Agnieszka Dygant, piosenkarka Sarsa, prezenter telewizyjny Kuba Wojewódzki oraz prezenter Oliwier Janiak z rodziną. Wszyscy oni reklamowali już wcześniej Playa.

W kampanii operator promuje 11 modeli smartfonów różnych producentów w obniżonych cenach, stąd tytuł "Mistrzowska 11".

Kampanię przygotowały dla Playa agencja reklamowa Grandes Kochonos, agencja digitalowa Plej oraz dom mediowy MediaCom Warszawa.

Maciej Burlikowski 1727 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.