Nowy operator komórkowy w Polsce - Rebtel

Na razie oferta dość ograniczona.

Do wejścia na polski rynek szykuje się nowy operator sieci komórkowych – Rebtel. To szwedzka firma założona w 2006 r. W kilkudziesięciu krajach oferuje tanie połączenia międzynarodowe. Dzwoni się, korzystając z aplikacji na smartfony (Android i iOS), a rozmowy łączone są poprzez lokalne sieci telefoniczne korzystając z WiFfi lub sieci komórkowych. Z zapowiedzi wynika, że firma zamierza być tzw. wirtualnym operatorem komórkowym – na polskiej stronie internetowej firmy można znaleźć zapowiedź oferty nielimitowanych rozmów, SMS-ów i 10 GB danych miesięcznie oraz bezpłatnych połączeń międzynarodowych.

Operator zachwala, że będzie to najlepsza oferta na kartę, szykuje także kampanię reklamową.

Bliższe szczegóły na temat wejścia do Polski Rebtel ma przedstawić w tym tygodniu. Na początek oferta nowego operatora będzie dostępna tylko we Wrocławiu. 

Maciej Burlikowski 1062 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.