TVN i NC+ z zestawem do odbioru telewizji i VoD

Cena: 199 zł za 3 miesiące; obowiązkowo z pakietem kanałów Canal+. Po okresie promocji wybór pięciu pakietów: od 10 do 80 zł na miesiąc.

Grupa TVN, właściciel m.in. serwisu VoD Player.pl, we współpracy z ITI Neovision, operatorem platformy satelitarnej NC+, wprowadza do sprzedaży zestaw o nazwie Player+ Box, który po podłączeniu do internetu umożliwia odbiór naziemnej telewizji, innych wybranych kanałów oraz odstęp do biblioteki treści VoD w telewizorach bez funkcji SmartTV.

Player+ Box wymaga szerokopasmowego połączenia z internetem, a z telewizorem kablem HDMI. TVN przekonuje, że to pierwsze na rynku urządzenie oferujące dostęp do kanałów naziemnej telewizji na żywo, oferty kanałów premium na żywo oraz treści VoD w jednym miejscu. Oferowane będzie wyłącznie wraz z pakietem kanałów Max na 90 dni w cenie 199 zł. Regularna cena tego pakietu to 80 zł na 30 dni (bez urządzenia). Pakiet Max to 9 kanałów Canal+, dostęp do biblioteki Canal+ VoD oraz 29 innych wybranych stacji oraz bibliotek programów i seriali na życzenie z pakietu Best TV. Po zakończeniu trzymiesięcznego okresu promocyjnego (za 199 zł) użytkownik będzie musiał odnowić pakiet Max już w regularnej cenie (80 zł) lub wybrać któryś z innych. Z kolei aby skorzystać z dostępu do oferty VoD Playera.pl, czyli do seriali i programów z oferty Grupy TVN bez reklam i nawet do 7 dni przed ich emisją w TV i ponad 400 godzin bajek dla dzieci, musi wykupić pakiet Start za 10 zł na 30 dni. Oprócz tych dwóch dostępne są także trzy inne pakiety: Start Extra (poszerzony o dostęp do wybranych kanałów na żywo, m.in. TVN24, HGTV, MiniMini+, AleKino+, TVN24 BiS, TVN Turbo, Planete+, Domo+, TVN Style, nSport+, TeleToon+, Kuchnia+ oraz kolekcji programów na życzenie z oferty tych stacji) za 20 zł na 30 dni, pakiet Best TV (pakiet Start Extra poszerzony o kanały na żywo i biblioteki programów z portfolio Discovery, National Geographic, Eurosport, Fox, Disney, Eleven Sports, BBC, MTV, AXN, Cartoon Network oraz Nickelodeon) za 40 zł na 30 dni oraz pakiet Canal+ (pakiet Start Extra uzupełniony o 9 kanałów Canal+ na żywo i bibliotekę VoD) za 60 zł na 30 dni.

– Jesienią ubiegłego roku razem z TVN przedstawiliśmy wspólną ofertę Player+, w której połączyliśmy najlepsze kanały na żywo z treściami premium od Canal+, TVN i innych dostawców. Sukces tej oferty pozwolił na wykonanie kolejnego ważnego kroku i wprowadzenie do oferty Player+ Box, którym chcemy zrewolucjonizować sposób dostępu do najlepszych treści telewizyjnych i VoD na ekranie telewizora – zapowiada Jacek Balicki, wiceprezes NC+ ds. marketingu.

Player+ Box wraz z pakietem Max za 199 zł będzie można kupić w sklepach internetowych, w sklepach sieci Media Markt (i Saturn), Euro RTV AGD, Media Expert i Neonet oraz w salonach sprzedaży NC+. Urządzenie staje się własnością klienta, oglądać można także na komputerze, telefonie lub tablecie.

Maciej Burlikowski 1353 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.