Na YouTube ruszył kanał Fan Sport Raport

Za projektem stoją TalentMedia, Kabaret Czwarta Fala i Stars & Buzz.

Sieć partnerska TalentMedia, twórcy kanału Kabaret Czwarta Fala i agencja marketingu sportowego Stars & Buzz wspólnie uruchomili kanał na YouTube – Fan Sport Raport. To – jak deklarują pomysłodawcy – pierwszy kanał z wiadomościami sportowymi, które będą podane w lekkim, żartobliwy tonie. W rolę prowadzących wcielili się twórcy Kabaretu Czwarta Fala.

Kanały sportowe na YouTube to niewielki procent dostępnych na tej platformie treści. – Dla TalentMedia stworzenie własnego kanału w koprodukcji z naszymi twórcami oraz agencją marketingu sportowego Stars & Buzz to nowa rola i duże wyzwanie. Cieszę się, że ta współpraca doszła do skutku, bo akurat na YouTube brakuje według nas tego typu programów. Wierzę, że uda nam się na tyle rozwinąć ten kanał, że w przyszłości będzie ciekawym miejscem także dla reklamodawców – mówi Piotr Tytyk, managing partner TalentMedia.

Piotr Machul 393 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.