Samsung Flip - W kierunku kreatywności

Firmy prześcigają się w aranżacji biur w taki sposób, aby sprzyjały one kreatywnej i efektywnej pracy.

Przestrzenie wspólne często wyposażone są w piłkarzyki, konsole i wygodne fotele, a pokoje spotkań zachęcają do pracy barwnym wystrojem i nowoczesnymi technologiami do prezentacji takimi jak ekrany czy projektory. Wadą tych ostatnich jest brak możliwości włączenia uczestników do wspólnej pracy nad problemem. Rozwiązaniem, które wnosi nową świeżość do sal konferencyjnych i spotkań biznesowych jest Samsung Flip. 

Najbardziej produktywne spotkania to takie, w których wszyscy uczestnicy biorą czynny udział. Samsung Flip przełamuje utarte schematy i oferuje rozwiązanie, które łączy w sobie funkcje ekranu i tablicy interaktywnej, przy której jednocześnie mogą pracować nawet 4 osoby. Wyświetlanie zdjęć, filmów czy prezentacji jest bardzo proste, a każdą treść można w łatwy sposób opatrzyć komentarzem lub rysunkiem przy użyciu pasywnego rysika. Usuwanie treści jest równie łatwe i naturalne – wystarczy przeciągnąć dłoń po ekranie. Flip łączy się także z urządzeniami mobilnym dzięki łączności NFC lub funkcji Screen Mirroringu, co dodatkowo pozwala na dwukierunkową komunikację i obsługę urządzenia z poziomu Flipa. Branża kreatywna doceni Flipa, za jego łatwość obsługi i szerokie możliwości personalizacji, polegające m.in. na możliwość wyboru kilku palet kolorystycznych rysika i zakreślacza.

55-calowy wyświetlacz Flipa przymocowany jest do ruchomego stojaka, a jego wielkość jest idealnie dopasowana do potrzeb małych grup omawiających pomysły, bez względu na to, w jakiego rodzaju przestrzeni biurowej pracują. Zależnie od potrzeb użytkowników wyświetlacz może pracować w orientacji pionowej lub poziomej. W ten sposób Samsung Flip w pełni wykorzystuje dostępne miejsce, a kreatywność nie jest ograniczana brakiem przestrzeni. Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości (UHD) i pasywny rysik zastępują tradycyjną białą tablicę i marker, przy czym są równie łatwe w użyciu. Dzięki wyjątkowej czułości matrycy na ekranie pisze się w tak naturalny sposób, jak na tradycyjnej tablicy papierowej.

Wyświetlacz Samsung Flip bezpiecznie przechowuje całą zawartość w bazie danych, eliminując potrzebę uciążliwych podsumowań lub odręcznego spisywania notatek pod koniec spotkania. Użytkownicy w ramach jednego projektu mają do dyspozycji 20 cyfrowych arkuszy, a nawigacja między nimi odbywa się za pomocą funkcji szybkiego podglądu i przewijania. Funkcje zapisywania i udostępniania plików chronione są za pomocą zaszyfrowanego, opartego na hasłach systemu zabezpieczeń. Uczestnicy spotkania mogą łatwo udostępniać materiały, wykorzystując pocztę e-mail lub tradycyjny wydruk. 

 

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.