Kolejna odsłona kampanii "Amundsen - Odkrywaj więcej"

Do grona ambasadorów marki dołączył Krzysztof Starnawski - nurek głębinowy.

Wystartowała kolejna odsłona wizerunkowej kampanii luksusowej wódki Amundsen z portfolio Stock Polska.

Do grona ambasadorów marki dołączył Krzysztof Starnawski – nurek głębinowy, speleolog, odkrywca najgłębszej podwodnej jaskini na świecie, za co w 2017 r. został uhonorowany nagrodą Travelery w kategorii Człowiek Roku.


Platforma komunikacyjna "Amundsen – Odkrywaj więcej" autorstwa The Digitals (Grupa S/F) wystartowała w grudniu ub.r. wraz z konkursem konsumenckim. Działania obejmują spoty wizerunkowe z ambasadorami, komunikację na Facebooku, a także szereg działań PR.

Agencja The Digitals (Grupa S/F) odpowiada za strategię i ideę kreatywną, a także realizację działań w internecie. Moderacją profilu na Facebooku zajmuje się agencja Fastline, natomiast aktywności PR są w rękach Publicis Consultants.

Stock Polska jest częścią Stock Spirits Group, jednego z wiodących producentów alkoholi mocnych w Europie Środkowej. Stock Spirits Group jest właścicielem marek wódki w Polsce, we Włoszech i w Czechach, takich jak m.in. Żołądkowa Gorzka, brandy Stock, gorzki likier ziołowy Fernet Stock i Limonce, a także wódki Stock Prestige i Czysta de Luxe.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.