KANCELARIA BROCHWICZ I WSPÓLNICY WSPÓŁPRACUJE Z HANAMI COMMUNICATIONS

Kancelaria Brochwicz i Wspólnicy podjęła współpracę z agencją Hanami Communications. Zakres kooperacji obejmuje m.in. doradztwo komunikacyjne i marketingowe oraz działania w sferze digital, w tym w social media.

Hanami Communiactions będzie obsługiwać Kancelarię Brochwicz i Wspólnicy w kanałach tradycyjnych i online, zapewni jej doradztwo komunikacyjne i marketingowe oraz zajmie się pozycjonowaniem eksperckim zespołu Kancelarii.

„Zdajemy sobie sprawę, że świat cały czas oferuje nowe kanały i nowe możliwości komunikacyjne. Prowadząc od lat kancelarię prawną doszliśmy do wniosku, że powinniśmy zainwestować nasze środki i nasz czas, aby wykorzystać ten stale rosnący potencjał komunikacyjny – dzięki temu nasze kompetencje, wiedza i doświadczenie będą lepiej eksponowane w obiegu informacyjnym” – powiedział mecenas Wojciech Raduchowski-Brochwicz, właściciel Kancelarii Brochwicz i Wspólnicy, specjalizującej się w kompleksowej obsłudze polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych.

„Możliwość współpracy z ekspertami w swojej dziedzinie to dla nas powód do radości – czujemy dużą satysfakcję z okazanego nam zaufania. Mając wieloletnie doświadczenie i know-how w kreowaniu wizerunku profesjonalistów wierzymy, że współpraca z Kancelarią Brochwicz i Wspólnicy będzie przynosiła nam wszystkim pozytywne skutki” – powiedział Jerzy Ciszewski, założyciel Hanami Communications, pod którego nadzorem prowadzone są działania dla Kancelarii.

Nikt wcześniej nie zajmował się działaniami PR dla Kancelarii; umowę podpisano w wyniku rekomendacji, na czas nieokreślony.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.