Burda Digital Lab organizuje Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

Akcja powstała na zlecenie Polskiej Organizacji Turystycznej, która chce promować 16 regionów Polski.

Burda Digital Lab (spółka należąca do Burda International Polska) na zlecenie Polskiej Organizacji Turystycznej (POT) organizuje Turystyczne Mistrzostwa Blogerów. Celem akcji ma być promowanie 16 najpiękniejszych regionów naszego kraju i zwiększenie świadomości działań regionalnych organizacji turystycznych w środowisku online. W rywalizacji mogą wziąć udział autorzy blogów podróżniczych, kulinarnych, sportowych, górskich i lifestyle'owych. Materiały promujące regiony opracowywane przez blogerów mają zainspirować indywidualnych turystów organizujących samodzielnie swój wypoczynek w Polsce (niepodróżujących z biurami podróży) i osoby korzystające z mediów społecznościowych, czerpiące inspiracje podróżnicze z internetu.

W finałowej rozgrywce mistrzostw ma wziąć udział 16 wyłonionych w drodze otwartego konkursu blogerów i 16 regionów. Każdy bloger będzie reprezentował jeden region i opracuje na jego temat materiały promocyjne, które następnie zostaną opublikowane na specjalnej stronie oraz w formie publikacji drukowanej. Dla trójki laureatów przewidziane są nagrody pieniężne.

POT wybrała Burda Digital Lab w drodze przetargu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.