Nowa akcja promocyjna Cinema City i Mastercard

W jej ramach za bilet na seans 2D opłacony kartą Mastercard lub Maestro za pomocą portfela cyfrowego Masterpass widzowie zapłacą 10 zł.

Promocja obowiązuje codziennie do 28 grudnia br. lub do wykorzystania puli biletów we wszystkich kinach sieci Cinema City w całej Polsce. Zakupu można dokonać na stronie www.cinema-city.pl.

W jednej transakcji klient, posiadający aktywowany wcześniej portfel Masterpass, może kupić maksymalnie dwa bilety w cenie 10 zł każdy. Dziennie można dokonać pięciu pojedynczych lub podwójnych transakcji z użyciem Masterpass. Pula biletów zniżkowych wynosi 51 tys. sztuk.

Promocję wspiera kampania reklamowa w kinach koordynowana przez New Age Media.

Paweł Piasecki 1032 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.