"Kuchnia" z dwiema okładkami i dodatkiem

W lipcowym numerze redakcja ogłasza także roczny konkurs z nagrodami marki Smeg.

Lipcowy numer miesięcznika "Kuchnia" można kupić z dwiema różnymi okładkami – w zależności od tego, czy wybierzemy wydanie z dodatkiem "Koktajle", czy bez dodatku. Na obu znalazły się zdjęcia autorstwa Dominiki Wójciak. Redakcja ogłasza także konkurs dla czytelników pod hasłem "Gotuj z Kuchnią". To roczny konkurs, w którym co miesiąc można wygrać sprzęt kuchenny marki Smeg. Zadaniem konkursowym jest nagranie krótkiego filmu, w którym należy pokazać, jak przyrządza się jedną z potraw według przepisu z numeru.

Ten numer „Kuchni” dostępny jest w cenie 9,99 zł, a z dodatkiem „Koktajle” kosztuje 14,99 zł

 

Wydanie magazynu wspiera promocja w prasie (czasopisma Agory, "Co jest grane 24"), w internecie (media społecznościowe, autopromocja na Magazyn-kuchnia.pl), w radiu (radiostacje Agory), na nośnikach reklamy zewnętrznej CityInfo.TV i w kinach sieci Helios. Kampanię przygotował dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.