TVP: mecze mundialu ogląda online ok. 5 mln internautów

Witryna Sport.tvp.pl notuje rekordy odwiedzin.

Telewizja Polska SA (TVP) podaje, że w dniach 18-24 czerwca br. serwis Sport.tvp.pl, na którym transmitowane są mecze piłkarskich Mistrzostw Świata FIFA w Rosji, odwiedziło ponad 3,5 mln unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali ponad 35 mln odsłon. To najlepszy tygodniowy wynik w historii portalu.

TVP podaje, że od początku mundialu z witryny skorzystało blisko pięć milionów unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali blisko 55 milionów odsłon.

Mecz Polska – Senegal oglądało online 312,3 tys. internautów, a spotkanie Polska – Kolumbia 332,9 tys. Na urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety), poprzez aplikację mobilną TVP Sport, pierwszy z meczy oglądało 81,2 tys. użytkowników, a drugi – 42,5 tys.

Maciej Burlikowski 1743 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.