IAA Global zabiera głos w sprawie konfliktu TVP - Nielsen

List w tej sprawie otrzymały m.in. władze TVP, Nielsena, członkowie KRRiT oraz Rady Mediów Narodowych.

IAA Global (International Advertising Association) zabiera głos w sprawie konfliktu TVP - Nielsen. List w  w tej sprawie otrzymały m.in. władze TVP, Nielsena, KRRiT oraz Rady Mediów Narodowych. Dokument podpisał Felix Tataru, chairman & world president IAA. Dokładna treść listu nie została ujawniona, ale według naszych informacji IAA wyraziło zaniepokojenie przebiegiem konfliktu. 

Jerzy Minorczyk, dyrektor generalny IAA Polska, potwierdził istnienie listu, ale nie podał szczegółów. - Od samego początku konfliktu staraliśmy się pełnić funkcję mediatora. TVP i Nielsen są naszymi członkami  - dodał Jerzy Minorczyk. 

Nieoficjalnie wiadomo, że kwestia relacji TVP -  Nielsen była także omawiana podczas walnego zebrania członków organizacji. 

Tomasz Wygnański 703 Artykuły

W MMP prawie od 20 lat pisze o marketerach i strategiach marketingowych, a także o detalistach, BTL, digitalu i badaniach. Właściciel 8- kilogramowego kota.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.