TVN inwestuje w jesienną ramówkę

Stacja kręci dwa oryginalne serialne: 6-odcinkową "Pułapkę" i 8-odcinkowy "Pod powierzchnią".

Grupa TVN (Grupa Discovery) postanowiła mocniej zainwestować w ramówkę - jesienią pokaże dwa nowe oryginalne seriale własnej produkcji. Pierwszy to sześcioodcinkowa "Pułapka" - o pisarce, która szukając inspiracji do kolejnej książki, zostaje wciągnięta w dramatyczną intrygę. Odtwórczyni głównej roli Agacie Kuleszy będą partnerować m.in.: Joanna Kulig, Leszek Lichota, Kinga Preis, Krzysztof Pieczyński, Mateusz Więcławek oraz debiutująca w dużej roli - Marianna Kowalewska. Reżyseruje Łukasz Palkowski ("Bogowie", "Belfer" czy "Najlepszy").

Drugim będzie ośmioodcinkowy serial obyczajowy "Pod powierzchnią”, w którym główne role zagrają Alicja Bachleda-Curuś, Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat oraz debiutująca Maria Kowalska. Za kamerą stanie reżyser Borys Lankosz. Premiera w połowie października.

Maciej Burlikowski 1607 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.