Foods by Ann w Lidlu

Naturalne produkty Anny Lewandowskiej ponownie dostępne w sklepach sieci.

Akcja promocyjna w Lidlu jest okazją dla klientów sieci do zapoznania się z asortymentem Foods by Ann i wprowadzenia w życie zdrowych nawyków żywieniowych, bo tylko takie produkty budują markę. 

Od 28 czerwca (do wyczerpania zapasów) w sklepach Lidla można kupić batony energetyczne Pocket Energy Bars, musli owocowe, chipsy warzywne i smoothies w saszetkach. Wszystkie produkty w kilku smakach do wyboru.

– Początkowo marka Foods by Ann zyskiwała popularność tylko w sklepie online, ale dzięki współpracy z sieciami handlowymi wyszliśmy naprzeciw osobom, które niekoniecznie nabywają towary przez internet. Pierwszy in-out w Lidlu, który odbył się na początku tego roku, spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony klientów, a fani naszej marki docenili możliwość kupna produktów w placówkach stacjonarnych w całej Polsce – mówi Paweł Ciuraj, współzałożyciel Foods by Ann – Cieszymy się, że dzięki współpracy z Lidlem nasze produkty mogą dotrzeć do szerokiej grupy zwolenników zdrowego żywienia w całej Polsce – dodaje.

Przekąski Anny Lewandowskiej mają sprawdzić się jako zdrowa alternatywa na co dzień np. dla słodyczy. Jest to rozwiązanie dla wszystkich osób, które żyją aktywnie i potrzebują szybkiego, a jednocześnie zdrowego i smacznego źródła energii.

(Handelextra.pl)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.