Chilizet z Chałup

Radio co drugą letnią sobotę nadawać będzie z Półwyspu Helskiego, gdzie organizuje cykl koncertów Chillizet Live Sessions.

W wakacje Chillizet po raz kolejny nadawać będzie z Półwyspu Helskiego -  co drugą sobotę z kempingu Chałupy 6. Tam też odbędzie się cykl koncertów Chillizet Live Sessions.

W co drugą sobotę w godzinach 12-15 na antenie stacji będzie można usłyszeć m.in. rozmowy z ciekawymi gośćmi związanymi z kulturą surferską. W ramach cyklu Chillizet Live Sessions wystąpią m.in.: Linia Nocna, Baranovski, Kalina, Bitamina, Last Blush, Novika & Lex czy Pola Rise. 

Dodatkowo 6 lipca Chillizet zaprasza na koncert dla turystów odwiedzających Gdynię, który odbędzie przy hali Dworca Głównego. Zagrają Linia Nocna, Baranovski i KAMP!.

21  marca Chillizet uruchomiło swój nadajnik w Helu. Programu stacji na Półwyspie Helskim można słuchać na częstotliwości 107,8 FM.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.