Letnia akcja promocyjna Carrefour.pl

W ramach "Gorących wyprzedaży" klienci mogą skorzystać z oferty ponad 1000 produktów z ceną obniżoną nawet o 50 proc.

Artykuły objęte wyprzedażą pochodzą ze wszystkich kategorii produktowych dostępnych na Carrefour.pl, tj. dom i ogród, dziecko, elektronika, kultura i rozrywka, sport i turystyka oraz zdrowie i uroda. 

- Z myślą o wygodzie kupujących na platformie Carrefour.pl, zadbaliśmy o to, aby wszystkie produkty objęte promocją zebrane zostały w jednym miejscu, w nowej kategorii „Gorąca wyprzedaż” - mówi Bożena Nawara-Borek, dyrektor e-commerce w Carrefour Polska.

Kategoria zawiera ponad 1000 artykułów, a sieć będzie regularnie uzupełniać ją o nowe, cotygodniowe okazje. Akcja promocyjna na platformie Carrefour.pl dotyczy zarówno produktów z oferty Carrefour, jak również proponowanych przez zewnętrznych, zweryfikowanych sprzedawców.

Carrefour, po połączeniu swoich serwisów food i non-food w jedną platformę sprzedażową Carrefour.pl, rozwija ją w modelu marketplace. Oznacza to, że oprócz asortymentu sieci, klienci znajdą w serwisie również produkty niespożywcze, które nie są dostępne w sklepach stacjonarnych Carrefour.

(Handelextra.pl)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.