DaWanda kończy działalność

Pracownicy i partnerzy DaWandy zostali poinformowani o zamknięciu firmy.

Założona w 2006 r. DaWanda - platforma, na której można kupować ubrania i inne produkty handmade - po blisko 12 latach aktywności, w tym sześciu w Polsce, zdecydowała o zaprzestaniu działalności. Jest to wspólna decyzja zarządu DaWandy oraz jej udziałowców. Po przeanalizowaniu dostępnych opcji DaWanda zdecydowała o zawiązaniu porozumienia z Etsy, dzięki czemu klienci i projektanci platformy znajdą dla siebie nowe miejsce. Firmy wspólnie stworzyły narzędzie, które umożliwi sprzedawcom DaWandy sprawne i bezpłatne przeniesienie ich butików, asortymentu oraz ocen na Etsy.

Do końca sierpnia możliwe będzie zawieranie transakcji na platformie DaWanda. Po zakończeniu działalności użytkownicy DaWandy będą przekierowywani na Etsy.
 
Pracownicy i partnerzy DaWandy zostali poinformowani o zamknięciu firmy. Pracownicy otrzymali wypowiedzenia, większość z nich opuściła już firmę. Zespół obsługi klienta będzie dostępny dla klientów i sprzedawców DaWandy również do końca sierpnia 2018 r.

Maciej Florek 1979 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.