Premiera filmu "Iniemamocni 2" wsparta konkursem

Sieć kin Helios zachęca kinomaniaków do wzięcia udziału w konkursie.

Z okazji premiery najnowszej animacji "Iniemamocni 2” sieć kin Helios (Agora) zaprasza do udziału w familijnym konkursie. 
Aby wziąć udział w konkursie, należy kupić i zachować bilet na dowolny seans filmu "Iniemamocni 2” wyświetlany w kinach Helios, a następnie pokazać na zdjęciu, czym rodzina uczestnika konkursu się wyróżnia – jakie są jej wyjątkowe umiejętności i talenty. Nagrodą główną w konkursie jest tygodniowy pobyt dla czteroosobowej rodziny (2+2) w ekskluzywnym hotelu Dolina Charlotty. Sieć wyróżni także 10 prac, których autorzy otrzymają oryginalne zestawy gadżetów filmowych.

Katarzyna Woźniak 506 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.