Anna Starmach ambasadorką marki Vizir

Marka z portfolio P&G po 14 latach kończy współpracę z Zygmuntem Chajzerem.

Anna Starmach, znana z zamiłowania do gotowania, została nową ambasadorką marki Vizir (P&G). W filmie, który można zobaczyć w telewizji, jurorka programu "MasterChef" dzieli się swoją pasją do gotowania i uczy dzieci pieczenia muffinek. Dzieli się także swoim nowym sekretem: kapsułki Vizir 3w1, które mają pozwalać utrzymać fartuchy w czystości. Poprzednim ambasadorem marki przez 14 lat był Zygmunt Chajzer.

Kampania z Anną Starmach właśnie wystartowała. Promocja obejmuje: 30-sekundowy spot telewizyjny, a także inne działania promocyjne.

Za kreację kampanii odpowiada agencja Leo Burnett. Media na potrzeby kampanii zaplanował i zakupił dom MediaCom Warszawa.

Katarzyna Woźniak 386 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.