Cinema City tworzy we Wrocławiu sale dla kinomanów-smakoszy

Regulowane fotele, gorące dania przygotowywane na żywo przez włoskiego szefa kuchni oraz napoje bez ograniczeń to wygody wliczone w cenę biletu.

We Wrocławiu w jednym z kin sieci Cinema City powstał oryginalny koncept sali VIP - można się w niej cieszyć dodatkowymi wygodami wliczonymi w cenę biletu. Cinema City Wroclavia VIP z 3 kameralnymi 48-osobowymi salami to pomysł sieci kin na miejsce, w którym można cieszyć się filmem z domieszką luksusu - zapewnia biuro prasowe. Pół godziny przed seansem dostępne jest menu z potrawami przygotowanymi przez kucharzy. W ofercie znajdują się pizze, makarony, sałatki i desery dostępne bez limitu. Lobby w kinie to miejsce na odpoczynek z przyjaciółmi i rodziną, z kinowymi przekąskami (nachosy, popcorn, napoje). Skórzane fotele z regulowanym podnóżkiem i oparciem pozwalają na oglądanie filmów w komfortowej i odprężającej pozycji. 

W zamyśle twórców Cinema City Wroclavia VIP to miejsce na zorganizowanie eventu, np. urodzin czy spotkania biznesowego. Cinema City oferuje także karty podarunkowe VIP, które obejmują dwa bilety na dowolny seans w formacie 2D w salach VIP w Cinema City Wroclavia. Karta umożliwia dostęp do wszystkich atrakcji strefy VIP..

Niedługo w repertuarze Cinema City pojawią się filmy: "Iniemamocni 2”,  "Mamma Mia: Here We Go Again!” czy "Dywizjon 303”.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.