Tadeusz Żórawski uruchamia autorski projekt SmartHuman

Przedsięwzięcie będzie gromadziło społeczność ludzi i firm zainteresowanych wdrażaniem rozwiązań smart.

Tadeusz Żórawski uruchamia autorski projekt SmartHuman. Celem przedsięwzięcia jest stworzenie społeczności wokół technologii smart, służących człowiekowi. Projekt realizowany będzie poprzez tworzenie społeczności oraz cykliczne konferencje i prezentacje organizowane we współpracy z Brain Embassy. Pierwsze spotkanie tego typu będzie miało miejsce jeszcze w lipcu.

- To jest de facto firma i propozycja biznesowa, której w tej chwili nie ma, w wymiarze nie tylko polskim. Na rynku jest spore zainteresowanie nowymi technologiami i rozwojem, ale wiedza na ten temat jest bardzo rozproszona. Równocześnie jest sporo konferencji i wydarzeń, ale bardzo nieregularnych, i przy tym zdarza się, że jest na nich kilka streamów równocześnie, co utrudnia zobaczenie wszystkich rozwiązań, którymi ktoś jest zainteresowany, z różnych obszarów - mówi Tadeusz Żórawski.

SmartHuman ma być przedsięwzięciem, które będzie gromadziło społeczność ludzi i firm zainteresowanych wdrażaniem takich rozwiązań, które są już teraz dostępne na świecie, a w bardzo wielu przypadkach w Polsce. Na spotkaniach tych będzie przekazywana skompresowana wiedza na temat takich rozwiązań, inspiracje, możliwość nawiązania kontaktów z ludźmi i firmami, które mogą być partnerami w tej dziedzinie. - Moje pasje to sfera technologii i rozwiązań smart, i psychologia człowieka-użytkownika, bo to on decyduje, jakie rozwiązania znajdą zastosowanie. Do tej pory robiłem takie prezentacje przy okazji działań w domach mediowych, a w tej chwili chciałbym się tym zająć na szerszą skalę – deklaruje Żórawski.

Grupą docelową projektu są korporacje, "challengerzy" biznesu, startupy, konsultanci i agencje. Projekt skupiać się będzie na sześciu obszarach: smart connections, health, home, travel, work i world.

Tadeusz Żórawski pracę w branży rozpoczął w 1994 r. i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych mediowców oraz menedżerów. Od marca br. kieruje nowym projektem badawczym przygotowywanym w ramach IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy. Od września 2016 r. do marca br. był dyrektorem zarządzającym PHD. Wcześniej - od 2005 do 2016 r. kierował agencją Universal McCann (IPG Mediabrands), dziś UM.

 

 

Piotr Machul 383 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.