Jasiek Mela twarzą akcji Renault

Wspiera akcję #pomagajrzeczowo, której celem jest pomoc sportowcom z niepełnosprawnościami.

Jasiek Mela wspiera akcję #pomagajrzeczowo, której celem jest pomoc sportowcom z niepełnosprawnościami. Centrum akcji jest stworzona w ramach programu Renault Handisport Teamu platforma internetowa, która umożliwia kontakt między niepełnosprawnymi sportowcami a firmami czy osobami, które mogą im zaoferować potrzebny sprzęt.

Sportowcy z niepełnosprawnością mogą zamieszczać na stronie  Renaulthandisport.pl/pomagajrzeczowo/  ogłoszenia, w których opisują siebie, swoje osiągnięcia i sportowe marzenia oraz wskazują, jakie są ich potrzeby, np. sportowe buty, narty czy rakieta tenisowa. Firmy lub osoby, które zechcą  wesprzeć zawodnika, kontaktują się z nim bezpośrednio za pomocą poczty elektronicznej. Nazwa akcji brzmi #pomagajrzeczowo, by zwrócić uwagę to, że pomoc ma charakter rzeczowy, a nie finansowy.

Jasiek Mela jest najmłodszym zdobywcą obu biegunów (północnego i południowego) w ciągu jednego roku, a także pierwszym niepełnosprawnym, który tego dokonał. Założył również Fundację Poza Horyzonty. Niedawno rozpoczął współpracę z Renault przy nowej kampanii reklamowej. Jeździ Renault Espace w wersji Intiale Paris.

Umowę o współpracy z Renault podpisał na rok. O jego współpracy z Renault pisaliśmy w czerwcu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.