Rossmann ze 130. drogerią w stolicy

Nowy sklep o powierzchni ok. 750 mkw. otwarto przy ulicy Kruczej 50 w Warszawie, w dawnym Domu Towarowym "Smyk".

Pierwszy sklep z logo Rossmanna powstał w 1993 r. w Łodzi. 22 lata później firma świętowała otwarcie tysięcznej drogerii w warszawskich Złotych Trasach.

W 2018 r. Rossmann świętuje 25-lecie istnienia w Polsce. Dziś sieć ta ma ponad 1250 sklepów, zatrudnia 18,7 tys. pracowników i  jest liderem rynku drogeryjnego w Polsce. Codziennie zakupy w Rossmannie robi ponad 700 tys. klientów.

- Kierujemy się zasadą: jak największy wybór artykułów w rozsądnych cenach - mówi Agata Nowakowska, rzecznik prasowy firmy Rossmann. - By zakupy były jeszcze prostsze, w lutym 2015 r. uruchomiliśmy sklep internetowy. Logując się na stronie www.rossmann.pl można zamawiać ulubione produkty o dowolnej porze, bez potrzeby ruszania się z domu. Stworzyliśmy również aplikację Rossmann PL, która umożliwia wstąpienie do Klubu Rossmann. Tam na klientów czekają oferty dopasowane do ich indywidualnych potrzeb, w tym bardzo atrakcyjne rabaty - podkreśla.

(Handelextra.pl)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.