Ringier Axel Springer kupił 44 proc. udziałów No Fluff Jobs

István Martis zajmie się rozwojem portfolio serwisów z ogłoszeniami z rynku pracy.

Ringier Axel Springer Media AG kupił 44 proc. udziałów w spółce No Fluff Jobs (operator Nofluffjobs.com), poszerzając w ten sposób swoje portfolio serwisów z ogłoszeniami o innowacyjny portal z ofertami pracy dla specjalistów z branży IT w Polsce. Założyciele No Fluff Jobs – Magdalena Gawłowska-Bujok i Tomasz Bujok – zachowują pozostałe ponad 50 proc. udziałów w spółce. Pozostaną również na czele zarządu. Siedzibą spółki nadal będzie Gdynia. No Fluff Jobs tworzy zespół 25 osób.

Nofluffjobs.com wejdzie w skład grupy portali ogłoszeń z rynku pracy należących do Ringier Axel Springer Media AG, a są to: Profession.hu z Węgier, CV Keskus OÜ, operator wiodących serwisów z ofertami pracy Cvkeskus.ee w Estonii, Cvmarket.lv działający na Łotwie i Cvmarket.lt z Litwy.

W związku z planami rozwoju tego segmentu István Martis obejmie nowo utworzone stanowisko group director of job classifieds portfolio z zamiarem dalszego rozwoju i rozszerzania portfolio serwisów z ogłoszeniami z rynku pracy należących do Ringier Axel Springer Media. István Martis jednocześnie nadal będzie zarządzał serwisem Profession.hu w Budapeszcie.

− Poza odnoszącym sukcesy segmentem mediów informacyjnych to właśnie segment ogłoszeń zyskuje coraz większe znaczenie w grupie − mówi Mark Dekan, CEO Ringier Axel Springer Media AG.

No Fluff Jobs to serwis, którego wyjątkowość polega na publikowaniu standaryzowanych i porównywalnych ofert pracy oraz wprowadzeniu obowiązkowych widełek płacowych w każdym ogłoszeniu. No Fluff Jobs publikuje wyłącznie szczegółowe i porównywalne oferty pracy dla specjalistów IT zawierające wszelkie informacje o danym stanowisku pracy: począwszy od stosu technologicznego, a skończywszy na bonusach oferowanych przez pracodawcę. Spółka powstała w 2014 r. w Gdańsku. W ciągu ostatnich 12 miesięcy Nofluffjobs.com miał łącznie ponad 5,5 mln odsłon i około 650 tys. odwiedzających (źródło: Google Analytics, okres: 01.07.2017 r. − 30.06.2018 r.).

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.