Rusza współpraca Polsatu i Ströer Media

Kontent wyświetlany na ekranach LCD będzie się składał z 30-sekundowych spotów wideo emitowanych w czterech blokach tematycznych.

Rusza współpraca telewizji Polsat i Ströer Media w warszawskim metrze. Dzięki niej pasażerowie mogą oglądać wiadomości przygotowywane dla nich na bieżąco przez redakcję Polsat News, na prawie 2000 ekranach LCD umieszczonych w wagonach pociągów.

Zgodnie z ustaleniami kontent będzie składał z 30-sekundowych spotów wideo emitowanych w czterech blokach tematycznych – Polska, świat, sport i pogoda. Dodatkowo podawane będą informacje o kursach walut. Wydarzenia będą aktualizowane kilka razy w ciągu dnia.

To kolejny cykl informacyjny wprowadzony w ostatnim czasie na cyfrowe nośniki w warszawskim metrze. Prócz Polsatu News wiadomości i ciekawostki na ekranach LCD emitują Polska Agencja Prasowa oraz National Geographic.

Maciej Florek 2138 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.