Lego zaprezentowało zestaw klocków inspirowanych postacią Jamesa Bonda

Model Aston Martin DB5 z filmu "Goldfinger" z 1964 r. to najnowszy zestaw z serii Lego Creator Expert.

Lego wprowadza na rynek zestaw klocków inspirowanych gadżetami Jamesa Bonda. Legendarnym samochodem agenta jest Aston Martin DB5 z filmu "Goldfinger” z 1964 r. To wierna replika znanego na całym świecie modelu Aston Martin w skali 1:8. 

Model zawiera wiele gadżetów, które można zobaczyć w filmie "Goldfinger”, takich jak fotel z wyrzutnią na siedzeniu pasażera, obrotowe tablice rejestracyjne, chowany komputer śledzący, urządzenie śledzące radar czy schowek w drzwiach na telefon.

Model ma wymiary: ponad 10 cm wysokości, 34 cm długości, 12 cm szerokości. Składa się z 1290 elementów Lego i jest odpowiedni dla dzieci od 16. roku życia. 

Zestaw będzie dostępny na rynku od 1 sierpnia w rekomendowanej cenie 699,99 zł. Firma nie informuje o przewidywanym wsparciu marketingowym dla produktu.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.