Wyprawka szkolna z ... chinskiej platformy AliExpress

Trwa akcja ‘Back to school’ zorganizowana przez PayU i chińską platformę AliExpress. Jeśli konsument zamówi już teraz wyprawkę szkolną, zapłaci za nią o "kilkadziesiąt złotych mniej" i otrzyma rabat na zakupy.

Na kupujących w AliExpress czekają obniżki cen nawet do 40 proc., a dodatkowo nowi użytkownicy platformy mogą liczyć na 4 dol. rabatu od PayU. Zamówienie trzeba jednak złożyć już teraz, aby zdążyć z całą wyprawką na 1 września. Na przesyłkę z AliExpress czeka się bowiem dużo dłużej niż w przypadku rzeczy zakupionych z rodzimych sklepów internetowych.

Plecak z piórnikiem i całym jego wyposażeniem plus strój na WF z butami sportowymi i wiele innych akcesoriów szkolnych – to wszystko czeka na konsumentów, którzy nie obawiają się zakupów w dolarach.

- W wielu popularnych w sieci miejscach zakupowych, jak np. w Empiku, na Allegro czy sklepie internetowym Carrefour, można upolować ciekawe okazje. Jednak najtańsze zakupy i największy wybór nie tylko przyborów szkolnych, ale także odzieży czy butów, znajduje się na chińskiej platformie handlowej AliExpress - przekonuje platforma.

Kompletowanie wyprawki szkolnej ma ułatwić akcja "Back to School" z AliExpress i PayU. W jej ramach PayU – który dba o bezpieczeństwo dokonywanych na AliExpress transakcji – rozda tysiące kuponów zniżkowych. Każdy nowy użytkownik platformy otrzyma 4 dol. na zakupy.

Biorąc pod uwagę bardzo niskie ceny pojedynczych elementów wyprawki na AliExpress i przyznane kupony rabatowe, oraz planując odpowiednio wcześnie zakupy dla swoich pociech, można zaoszczędzić przynajmniej 50 zł na pojedynczej wyprawce. 

 (Handelextra.pl)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.