Fuzetea z kampanią dla milenialsów [wideo]

W spocie reklamowym marki z portfolio Coca-Coli wystąpili Barbara Kurdej-Szatan, Modny Tata i Gabi Drzewiecka.

Jak informowaliśmy, nowe "dziecko" Coca-Coli to jej największy europejski launch. Wielokanałowa akcja promocyjna wystartowała na początku stycznia.

Obecnie ruszyła kolejna odsłona kampanii Fuzetea. Jej twarzami zostali Basia Kurdej-Szatan, Modny Tata i Gabi Drzewiecka. W spocie zachęcają do "znalezienia chwili tylko dla siebie". 

Na potrzeby kampanii Coca-Cola sprawdziła, czy Polacy potrafią odpoczywać. Z badania wynika, że 47 proc. badanych znajduje czas na odprężenie się co najmniej raz dziennie (źródło: Badanie "Czy Polacy potrafią zwolnić? Czyli „me time” w praktyce, SW Research na zlecenie Coca-Cola Poland Services). Dla 40,1 proc. najlepszym miejscem na odpoczynek jest własny dom, do tego ciepłe kapcie i wygodne ubranie, bez których nie obejdzie się 32,9 proc. badanych.

W ramach kampanii kontynuowany jest także sampling na masową skalę. Plakaty Fuzetea możemy zobaczyć na dworcach, w pociągach, nadmorskich kurortach oraz sezonowych punktach sprzedaży w 40 miastach w Polsce. Drugiemu etapowi komunikacji towarzyszy także 30-sekundowy spot "Twoja chwila pełna smaku" emitowany w telewizji, na stronie WWW oraz w kanałach social media marki. 

Za realizację kampanii odpowiadają: MediaCom (planowanie i zakup mediów), McCann Worldgroup (działania ATL), Agencja Reklamowa Fortis (działania reklamowe BTL), LiquidThread (działania w digitalu) oraz Hill + Knowlton Strategies (działania PR).

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.