Selgros Cash & Carry w kolejnej odsłonie kampanii [wideo]

Kreację przygotowała agencja Life on Mars.

Do emisji trafi kolejny spot kampanii telewizyjnej Transgourmet Polska dla sieci sklepów Selgros Cash & Carry. Reklama ponownie wykorzystuje znane z poprzednich odsłon kampanii postaci profesjonalistów, czyli pełniących role doradców i opiekunów klientów pracowników sklepu.

Kampania będzie obecna w TV, VoD, gazetkach oraz kanałach digital Selgros. Za przygotowanie strategii oraz kreacji odpowiada agencja Life on Mars (Brand New Galaxy), a za produkcję spotów studio ED Commercials. Reżyserią kampanii zajął się Bartek Prokopowicz. Media zaplanował i kupił Carat. Kampanię wideo online realizuje natomiast agencja mediowa Spark Foundry.

Maciej Florek 1985 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.