Łukasz Gwiazda dyrektorem strategii i mediów w TalentMedia

Zmienia się struktura tej sieci partnerskiej.

Łukasz Gwiazda, dotychczas head of strategy, objął nowo utworzone stanowisko dyrektora strategii i mediów w sieci partnerskiej TalentMedia. W nowej roli będzie zarządzał działem, który powstał w efekcie konsolidacji obszarów strategii, mediów i kreacji. Połączenie kluczowych struktur w jeden dział ma pozwolić na dostarczenie klientom skuteczniejszych kampanii w postaci kreacji TrueView czy akcji influencerskich, ale również zwiększyć efektywność prac przy optymalizacji działań pod kątem mediowym i kreatywnym. Gwiazda będzie odpowiedzialny za zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem, strategiczną i operacyjną pracę całego działu i rozwój jego struktur.

Łukasz Gwiazda pracuje w reklamie od 2010 r. Doświadczenie zdobywał jako strateg w McCann/Momentum, w K2 Media jako strateg mediów, a następnie strateg w Isobar i BBDO Warszawa. Na koncie ma współpracę z takimi markami jak m.in.: Skoda, Mastercard, Microsoft, Axa i PZU.

Maciej Florek 2138 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.