Słodziaki zajmują miejsce Świeżaków

W sieci Biedronka startuje kolejna akcja kolekcjonerska.

Sieć Biedronka (Jeronimo Martins Polska) startuje z kolejną akcją promocyjną, w której wykorzystuje mechanizm kolekcjonerski. Tym razem cieszący się popularnością Gang Świeżaków zastępuje pluszowy Gang Słodziaków.

Nowa kolekcja inspirowana jest mieszkańcami lasu. W ramach akcji konsumenci, robiąc zakupy w Biedronce, będą mogli w zamian za nie zdobyć sześciu pluszowych bohaterów oraz książkę opisującą ich przygody. Akcja startuje 27 sierpnia.

Aby wziąć w niej udział, należy wystarczy na specjalnych kartach kolekcjonerskich zbierać naklejki przyznawane podczas zakupów w Biedronce. Naklejki można kolekcjonować do 18 listopada br., a pluszaki i książkę odbierać do 2 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.

Każdego ze Słodziaków będzie można otrzymać za darmo po zebraniu 60 naklejek, a 30 naklejek będzie uprawniało do jego zakupu za jedyne 19,99 zł/szt. Już 15 zebranych naklejek pozwoli odebrać darmo książkę "Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”. Książkę będzie można też kupić w sklepach sieci w regularnej cenie – 9,99 zł za sztukę, natomiast Słodziaka w cenie 49,99 zł za sztukę. 1 punkt w postaci naklejki można dostać za każde wydane w Biedronce 40 zł. Zbieranie punktów przyspieszają: korzystanie z karty lojalnościowej "Moja Biedronka", zakup warzyw i owoców, zakup produktów specjalnych o minimalnej wartości 10 zł.

Dodatkowe punkty są przyznawane wyłącznie do transakcji spełniających kryterium zakupów 40 zł.
Dostępna jest również aplikacja mobilna, w której dostępne będą gry dla dzieci z elementami edukacyjnymi. Za pomocą aplikacji każdy będzie też mógł zrobić sobie selfie z członkami Gangu.
Dodatkowo akcji towarzyszyć będą specjalnie przygotowane utwory muzyczne.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.