Beata Lubecka nową gospodynią "Gościa Radia Zet"

Flagowa stacja Eurozetu ma nową prowadzącą jednej z najpopularniejszych audycji.

"Gość Radia Zet", jedna z najważniejszych audycji stacji, wraca na antenę po wakacjach. 3 września br. program poprowadzi jego nowa gospodyni - Beata Lubecka.
Lubecka przez prawie dekadę była związana z kanałami informacyjnymi Grupy Polsat, m.in. jako prowadząca programów "Gość Wydarzeń”, "Śniadanie w Polsat News”, "Rozmowy polityczne” i autorskiego formatu "Pociąg do polityki”. Była też współprowadzącą audycję "Śniadanie Radia Zet i Polsat News” (program realizowany w ramach współpracy obydwu redakcji). Wcześniej pracowała jako reporterka Radia Zet i RMF FM.

Pomysłodawcą i pierwszym prowadzącym program "Gość  Radia Zet” był Andrzej Woyciechowski - założyciel stacji, a pierwszym gościem - prof. Leszek Balcerowicz. Po Andrzeju Woyciechowskim gospodarzami audycji byli: Krzysztof Skowroński, Jacek Żakowski, Monika Olejnik i Konrad Piasecki. Weekendowe wydanie programu poprowadzą Joanna Komolka i Łukasz Konarski.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.