World of Dance - Polska w jesiennej ramówce Polsatu

Inne nowości to polska wersja "Better Late Than Never", serial kryminalny "Ślad" i program muzyczny "Śpiewajmy razem. All Together Now".

Jesienią na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje program "World of Dance – Polska". W show o miano najlepszego tancerza oraz 100 tys. dol. powalczy niemal 60 wyłonionych w castingach profesjonalistów. Solistów, duety i formacje ocenią Edyta Herbuś, Michał Malitowski i Rafał Roofi Kamiński. W roli prowadzących zadebiutują aktorka Olga Kalicka i tancerz Karol Niecikowski. Polska edycja programu będzie pierwszą w Europie i drugą na świecie. Jak dotąd show mogli oglądać widzowie amerykańskiej stacji NBC. Pomysłodawczynią, jurorką i producentką formatu jest piosenkarka Jennifer Lopez. Premiera "World of Dance - Polska" będzie miała miejsce 14 września o godz. 20.00.

Nowością będzie też program "Lepiej późno niż wcale", w którym aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, sportowiec Władysław Kozakiewicz oraz artysta kabaretowy Krzysztof Hanke ruszają w podróż do Japonii, Korei i Indonezji. W wyprawie towarzyszy im Rafał Masny z Grupy Abstra. To polska wersja międzynarodowego programu "Better Late Than Never". Program premierowo pokazywany będzie w piątki, o godz. 21:35, od 14 września.

We wrześniu w Polsacie pojawi się też nowy serial kryminalny pt. "Ślad". W serialu obok Anity Janci, Mariusza Jakusa, Aleksandry Hamkało, Cezarego Łukaszewicza i Kamila Szeptyckiego występują młodzi aktorzy, wśród nich: Agnieszka Kawiorska, Piotr Witkowski, Marta Jarczewska, Krzysztof Wach, Paulina Mikuśkiewicz, James Malcolm i Zuzanna Pawlak. „Ślad” pokazywany będzie od 18 września (godz. 20:05, emisja po dwa odcinki).

Również jesienią wystartuje nowy muzyczny program "Śpiewajmy razem. All Together Now". To format, w którym uczestników będzie oceniać aż 100 jurorów - ekspertów muzycznych. Szefem jurorów będzie Ewa Farna. Program składa się z ośmiu odcinków. Dwójka wokalistów, która w każdym odcinku poderwie z krzeseł największą liczbę sędziów, przechodzi do finałowego odcinka, w którym zawalczą o nagrodę pieniężną.

Ponadto jesienią w Polsacie zobaczymy m.in.: programy "Twoja twarz brzmi znajomo" (10. edycja), "Nasz nowy dom" (11. edycja), "The Story Of My Life. Historia naszego życia" (2. sezon) oraz seriale "W rytmie serca" (3. sezon), "Przyjaciółki" (12. sezon), "Pierwsza miłość" i "Świat według Kiepskich".

Najważniejsze jesienne propozycje sportowe kanałów Polsatu to: mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn, Liga Mistrzów i Liga Europejska UEFA, piłkarka Liga Narodów oraz gale KSW.

Piotr Machul 245 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.