T-Mobile odpowiada Playowi

Mocna kampania niebawem.

Operator komórkowy T-Mobile Polska wprowadzi ofertę typu multi-SIM, czyli pozwalających łączyć rachunki kilku numerów. Operator nazywa ją ofertą rodzinną i przekonuje, że będzie najbardziej elastyczna na rynku. Mechanizm pozwoli dołączać do umowy przez całość jej trwania kolejne karty i dzięki temu uzyskiwać atrakcyjne rabaty.

- Konieczność podpisania kilku umów jednocześnie stanowi istotną barierę. Brakuje także możliwości elastycznego „dowiązywania” do już istniejących kontraktów nowych, w każdej chwili, gdy zaistnieje taka potrzeba. W praktyce więc różni członkowie rodziny mają umowy u różnych operatorów, płacą stawki za kontrakty indywidualne, a próby skonsolidowania tych umów często kończą się fiaskiem ze względu na różne czasy obowiązywania umów - mówi Frederic Perron, członek zarządu T‑Mobile Polska odpowiedzialny za rynek B2C. - Branża telekomunikacyjna była do tej pory zbyt konserwatywna w konstruowaniu ofert dla rodzin, nie potrafiła odpowiedzieć na ich zmieniające się potrzeby. Dlatego postanowiliśmy znaleźć dla nich lepsze rozwiązanie - przekonuje.

Mechanizm oferty jest prosty: dwie karty w T‑Mobile to rabat w wysokości 10 zł brutto do każdej z nich (w sumie -20 zł), 3 i kolejne karty to rabat 15 zł do każdej z nich. Nowe kontrakty można dołączać (i odłączać) w dowolnym czasie, odpowiednie rabaty naliczają się automatycznie. Maksymalnie w ramach jednej umowy rodzinnej może funkcjonować do 10 kart.

Niedawno podobną ofertę multi-SIM zaprezentował operator sieci Play i wspiera ją intensywnie w mediach.

Ofertę T-Mobile będzie wspierała intensywna ogólnopolska kampania w mediach pod hasłem: „Z rodziną wychodzisz dobrze nie tylko na zdjęciu”.

Kreacje reklam dla T-Mobile przygotowuje agencja FCB Bridge2Fun. Planowaniem i zakupem mediów zajmuje się dom mediowy Mindshare, a za działania reklamowe w internecie odpowiada LiquidThread.

Maciej Burlikowski 1349 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.