Marcinkowska-Bierzońska dyrektorką artystyczną "Wysokich Obcasów"

Do działu mody w "Wysokich Obcasach Extra" dołączyła Kamila Wagner.

Pierwszym wydaniem przygotowanym przez Jolantę Marcinkowską-Bierzońską był numer tygodnika "Wysokie Obcasy" z Andą Rottenberg na okładce. Natomiast pierwszy numer "Wysokich Obcasów Extra" stworzony pod jej kierownictwem artystycznym ukaże się we wrześniu. W ostatnim czasie, od 2017 r., prowadziła pod względem artystycznym publikacje Wydawnictwa TJ – magazyny "Weranda" i "Weranda Country". W latach 2011-2017 była dyrektorką artystyczną pisma "Zwierciadło".

 Wcześniej związana była z wydawnictwem Burda i Hachette Filipacchi, m.in. jako dyrektor kreatywna magazynów "Elle Decoration" i "Mój Piękny Dom", dyrektor artystyczna i redaktor naczelna "Elle Decoration" oraz zastępca dyrektora artystycznego "Elle". Była też kierownikiem działu Upowszechniania Wzornictwa w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego i wykładowczynią na wydziale Sztuka Mediów i Scenografii na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Kamila Wagner ostatnio, od 2014 r., pracowała w magazynie "Glamour", gdzie zajmowała takie samo stanowisko - redaktorki działu mody. 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.