Komerso.pl - nowy portal dla branży e-commerce

Uruchamiają go wspólnie: e-Izba, DevaGroup i ContentHouse.

Izba Gospodarki Elektronicznej (e-Izba), DevaGroup oraz ContentHouse tworzą portal Komerso.pl, przeznaczony dla i o branży e-commerce. Visa została pierwszym partnerem merytorycznym projektu. Serwis ma być źródłem merytorycznych informacji z zakresu e-commerce dla biznesu, organizacji krajowych i międzynarodowych, samorządów oraz ministerstw.

Zgodnie z przyjętą polityką redakcyjną na portalu Komerso.pl będą pojawiać się treści związane m.in. z takimi zagadnieniami, jak: prawo w e-commerce, sprzedaż B2C i B2B, logistyka, marketing e-sklepów, e-usługi, technologie na rynku e-commerce czy usługi społeczeństwa informacyjnego.

– Chcemy, by w niedługim czasie Komerso.pl stało się najważniejszym polskim medium na temat rynku e-commerce – komentuje Patrycja Sass-Staniszewska, prezes zarządu Izby Gospodarki Elektronicznej. Zapowiada, że content portalu będzie tworzony w dużej mierze dzięki współpracy z firmami zrzeszonymi w e-Izbie. One też w pierwszej kolejności będą mogły ubiegać się o patronaty spełniające warunki portalu oraz o promocję na preferencyjnych warunkach.

DevaGroup zajmuje się reklamą internetową oraz pozycjonowaniem, funkcjonuje na rynku od 20 lat. ContentHouse jako agencja full service content marketing specjalizuje się w tworzeniu treści dla biznesu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.