Wojciech Zdanowicz w zarządzie AMS

Będzie odpowiedzialny za działalność operacyjną związaną z realizacją kampanii reklamowych, nadzór nad pracą oddziałów regionalnych spółki oraz współpracę z jej kontrahentami sieciowymi.

5 września br. do zarządu AMS dołączył Wojciech Zdanowicz, dyrektor warszawskiego oddziału firmy. Jak informuje Agora, rozszerzenie zarządu jest podyktowane planami rozwojowymi spółki, która wprowadza zmiany w strukturze portfela nośników, zwiększając udział nośników premium i rozszerzając ofertę rozwiązań cyfrowych.

Wojciech Zdanowicz w zarządzie AMS będzie odpowiedzialny za działalność operacyjną związaną z realizacją kampanii reklamowych. Będzie również nadzorował pracę oddziałów regionalnych spółki oraz współpracę z jej kontrahentami sieciowymi. 

Obok niego w zarządzie firmy pozostają Marek Kuzaka, prezes zarządu, oraz Małgorzata Augustyniak, wiceprezes zarządu odpowiedzialna za sprzedaż.

– Branżę OOH czeka w najbliższych latach wiele zmian. Planujemy w dalszym ciągu umacnianie naszej pozycji poprzez koncentrację na rozwoju segmentów premium i digital – mówi Marek Kuzaka, prezes zarządu AMS.

Wojciech Zdanowicz karierę zawodową rozpoczynał w marketingu (lata 1994-1998) w firmie Daewoo Electronics jako marketing manager. Od ponad 20 lat jest związany z reklamą zewnętrzną. W latach 1998-2005 pracował jako dyrektor w spółce Rainbows, specjalizującej się w kreatywnych rozwiązaniach OOH. Od 2005 r. pracuje w AMS, gdzie przez ostatnie 6 lat pełnił funkcję dyrektora oddziału Warszawa. Był pełnomocnikiem zarządu AMS ds. projektów strategicznych, odpowiedzialnym za klientów sieciowych i zagadnienia związane z tzw. Ustawą Krajobrazową.

AMS to największa firma działająca w obszarze klasycznego i cyfrowego OOH. Od września 2002 r. należy do Grupy Agora.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.