Storytel prezentuje nowy serial audio

Po raz pierwszy premierze powieści dźwiękowej towarzyszy filmowy trailer. Głosu tytułowemu "autorowi bestsellerów" użyczył i w spocie wystąpił Cezary Pazura.

Autorem napisanej specjalnie dla Storytela powieści obyczajowej jest Marcin Ciszewski. W rolę tytułowego "autora bestsellerów" Jerzego Grobickiego, człowieka sukcesu, playboya, który nagle dowiaduje się, że ma umrzeć wcielił się Cezary Pazura, który czyta audiobook.

Przez ostatni tydzień na YouTubie można było oglądać spot teaserowy, w którym produkcję audio zapowiadano jak nowy serial Netflixa. Wczoraj (12 września) zostało ujawnione, że za kampanią stoi obecna w Polsce od 2 lat szwedzka firma Storytel oferująca abonament na audiobooki dostępne w streamingu i offline.

- Lubimy eksperymentować. Dlatego postanowiliśmy pójść o krok dalej i do produkcji serialowej audio dołożyć obraz, aby wprowadzić użytkownika w historię, jej klimat i najważniejszych bohaterów - mówi Jakub Barzak, marketing manager Storytel Polska.

Za reżyserię spotu odpowiada duet Jakubowska/Gronowski z Shootme. Projekt strony www.autorbestsellerow.pl przygotował butik kreatywny The Hares. Agencja oS3 wsparła produkcję online, działania PR prowadzi Social Tigers, media kupuje Value Media. Partnerami medialnymi launchu "Autora bestsellerów" są "Playboy", Onet i Naekranie.pl.

W ramach promocji nowej produkcji Storytel przygotował dla nowych użytkowników aplikacji 30 dniowy, darmowy dostęp do całego serwisu poprzez stronę www.autorbestsellerow.pl. Powieść Ciszewskiego to  już 22 produkcja serialowa Storytel pisana specjalnie pod format audio. Każdy „sezon” to dziesięć odcinków, publikowanych jednocześnie. Największym powodzeniem u słuchaczy cieszyły się jak dotąd „Mewka" Dominika Sokołowskiego, czytana przez Borysa Szyca oraz "Biel" Piotra Jedlińskiego, czytana przez Krzysztofa Gosztyłę. Na październik Storytel zapowiada premierę kolejnego serialu audio - kryminału z elementami komediowymi Marty Guzowskiej.

Paweł Piasecki 290 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.