Bauer 12. raz organizuje "Stylowe zakupy"

Październikowy, liczący 404 strony, numer "Twojego Stylu" wesprze kampania w TV, radiu, internecie, tytułach własnych Bauera i punktach sprzedaży prasy.

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W październikowym wydaniu  "Twojego Stylu" oraz najnowszym wydaniu "Show" po raz 12. pojawiają się kupony zniżkowe w ramach akcji rabatowej  "Stylowe Zakupy". W tym roku obejmuje ona ponad 400 marek i 13 tysięcy sklepów w całej Polsce.

Październikowe wydanie magazynu "Twój Styl" z dodatkiem "Trendy Jesień-zima 2018/19" ma objętość aż 404 stron, a cena to 7,99 zł. Numer wspiera kampania reklamową w TV, radiu, internecie, prasie wydawnictwa Bauer oraz w punktach sprzedaży prasy.

"Show" nr 19/2018 - wydanie urodzinowe - pojawi się na rynku 17 września w objętości 172 str. i cenie 3,50 zł. Numer także wsparty będzie kampanią reklamową w radiu, internecie oraz prasie wydawnictwa Bauer.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.