Gra w 21 miastach Polski inauguruje kampanię Poznań Game Arena

Przewidziano także działania w mediach społecznościowych i z influencerami oraz kampanię OOH.

AMS i Imagine przygotowały zintegrowaną kampanię dla największych w Europie Środkowo-Wschodniej targów gier komputerowych - Poznań Game Arena. Działania obejmują grę miejską, współpracę z influencerami, akcje w mediach społecznościowych, a także konkursy. Dopełnia je ogólnopolska kampania prowadzona na nośnikach AMS.

Kampania Poznań Game Arena rozpoczęła się wczoraj grą miejską odbywającą się równocześnie w 21 miastach Polski. Działania stanowią bazę dla akcji online angażujących bezpośrednio na www.pgatusiegra.pl oraz w mediach społecznościowych. Dopełnia je ogólnopolska kampania OOH zachęcająca do wzięcia udziału w zabawie. Do wygrania są nagrody dla graczy oraz 99 biletów na targi Poznań Game Arena. Dodatkowym elementem kampanii jest współpraca z jednym z najpopularniejszych polskich influencerów gamingowych związanym z League of Legends.

Inicjatorem projektu jest firma AMS, a autorem koncepcji gry miejskiej i kampanii online – agencja Imagine.

Poznań Game Arena to największe w Polsce i Europie Środkowej  targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej. Podczas tej edycji (12-14.10 br.)  będzie można obejrzeć przedpremierowe pokazy gier i rywalizację e-sportowców, zobaczyć najnowsze akcesoria i hardware, wziąć udział w konkursach. Organizatorem imprezy są Międzynarodowe Targi Poznańskie a sponsorem głównym - Sprite.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.