B2Beat, czyli branża ponownie spotyka się w Hulakula

Po sukcesie ubiegłorocznej edycji Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta kontynuuje projekt "B2Beat… branża spotyka się w Hulakula!". Impreza skierowana do osób, które zawodowo zajmują się eventami, reklamą i mediami, odbędzie się 3 października.

Już tradycyjnie, w trakcie „B2Beat…” odbędzie się Branżowy Turniej Bowlingowy. To okazja, by zmierzyć się ze swoją konkurencją i współpracownikami… na torach do kręgli. Dla najlepszych przygotowane zostały atrakcyjne nagrody, a dla zwycięskiej drużyny – voucher na 10 000 zł do zrealizowania w Hulakula.

Również w tym roku chcemy zaprosić do zabawy w naszym centrum osoby, które zwykle pojawiają się u nas zawodowo. Na co dzień ciężko pracują na każdy udany event, ale na imprezie „B2Beat…” to właśnie oni mają się dobrze bawić i zapomnieć o pracy. Podobnie jak w roku ubiegłym przygotowaliśmy sporo atrakcji, dlatego warto zapisać sobie tę datę w kalendarzu – 3 października branża spotyka się w Hulakula! – zapewnia Bogumił George, prezes BMG Entertainment, właściciel marki Hulakula.

Rejestracji drużyny można dokonać już teraz!

W każdej drużynie może wystąpić pięcioro zawodników, reprezentujących jedną lub kilka firm.
Udział w turnieju jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy, by nie zwlekać z rejestracją drużyn!

Tego wieczoru na gości „B2Beat…” czeka także mnóstwo innych atrakcji, zachęcamy więc również do zgłaszania chęci udziału w samej imprezie.

Wstęp na wydarzenie – tylko dla zarejestrowanych osób, które otrzymają potwierdzenie organizatora.

Wszystkie szczegóły tutaj.

Organizator wydarzenia: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82B, Warszawa
tel.: 22 18 28 023, 22 18 28 025
mail: eventy@hulakula.com.pl

Partner: Meeting Planner

Patroni medialni wydarzenia: „Media i Marketing Polska”, „MICE Polska”, „Think Mice”, Nowy Marketing, sprawny.marketing, konferencje.pl, „Event Management Polska”, Event OHH, Event Mix

Patron branżowy: Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE)

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.