Nowe Wysokieobcasy.pl

Zmienia się wygląd i zawartość serwisu.

Serwis  Wysokieobcasy.pl ruszył w nowej odsłonie. Zmieniły się nie tylko wygląd i funkcjonalność serwisu, ale również jego zawartość – pojawiły się nowe cykle redakcyjne (np."Teksty wszech czasów" czy "Liczymy się z Polkami") oraz dodatkowe treści, niedostępne dla czytelników wersji papierowej. 

Odświeżono layout strony stawiając na lifestyle'ową, magazynową formę. Dzięki zmianom do czytelników trafiać mają spersonalizowane treści, dopasowane do ich zainteresowań. Funkcja "Dokończ czytanie" automatycznie zapamięta, w którym miejscu czytelnik skończył przeglądać artykuł, co ułatwi mu powrót do tekstów w przyszłości. Nowością jest newsletter, dzięki któremu odbiorcy otrzymają wybrane artykuły z serwisu na swój adres e-mail.

Odmieniony serwis przedpremierowo testowała grupa czytelniczek Wysokieobcasy.pl. Zmiany objęły także wersję mobilną strony, której wygląd jest spójny z wersją desktopową. 
 
Redaktorką naczelną serwisu Wysokieobcasy.pl jest Aleksandra Klich, a szefową strony Dorota Goluch.

W poniedziałek, 24 września br., ruszy kampania promująca nową odsłonę serwisu Wysokieobcasy.pl, na razie jej szczegóły nie są znane. 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.