Grupa OMD tworzy agencję Media Data Mind

Na czele agencji stanie Anna Nazar. W projekt jest też zaangażowany Krzysztof Kłos.

Od początku października br. w strukturach Grupy OMD pojawi się nowa marka domu mediowego Media Data Mind (MDM). Kierownictwo OMD deklaruje, że MDM powstał, by ułatwić podejmowanie decyzji mediowych na podstawie danych. MDM zastąpi w grupie agencje PHD (która nie znika z rynku, a pozostaje w strukturach Media Direction) i Easymedia, którego formuła działania, jak deklaruje kierownictwo OMD, wyczerpała się.

Na czele nowej agencji stanie Anna Nazar związana z Grupą OMD od pięciu lat. Anna Nazar ma ponad 15-letnie doświadczenie w pracy w domach mediowych. Pracowała dla firm: Procter and Gamble, Danone, McDonald’s, Grupy Żywiec i Huawei.

– Tworząc Media Data Mind, chcemy zaoferować klientom nowe wartości, a Anna Nazar ma na to pomysł. MDM będzie koncentrować się na strategiach opartych na analizie danych, badaniach i big data. W centrum uwagi agencji znajdzie się zrozumienie drogi zakupowej klienta – mówi Jakub Bierzyński, CEO Grupy OMD.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w projekt MDM jest też zaangażowany Krzysztof Kłos, wcześniej group account manager w Easymedia.

Piotr Machul 379 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.