TVN kręci siedmioodcinkowy serial specjalnie dla Player.pl

Ekranizacja powieści "Zaginięcie" Remigiusza Mroza.

Grupa TVN specjalnie dla swojego serwisu VoD Player.pl kręci siedmioodcinkowy serial pt. "Chyłka – Zaginięcie". To ekranizacja powieści pt. "Zaginięcie" Remigiusza Mroza, jednego z najpoczytniejszych obecnie polskich autorów kryminałów. W rolę mecenas Joanny Chyłki wcieli się Magdalena Cielecka (na zdj.). Oprócz niej w obsadzie serialu znaleźli się również: Filip Pławiak, Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski, Mirosław Haniszewski, Piotr Żurawski oraz Jakub Gierszał. Reżyseruje Łukasz Palkowski.

Producentem z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym – Violetta Furmaniuk-Zaorska i jej firma Aktiv Media. Za scenariusz odpowiadają Justyna Stefaniak, Krzysztof Szpetmański oraz Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk. Autorem zdjęć jest Mateusz Wichłacz, scenografię przygotowuje Aleksandra Kierzkowska, kostiumy – Agnieszka Werner-Szyrle. Kierownikiem produkcji jest Artur Polański.

Odcinki dostępne będą tylko w Player.pl, a przedpremierowo udostępniane w ramach płatnej oferty w Player+. – Stawiamy na "Chyłkę" Remigiusza Mroza, ponieważ widzimy w tej prozie ogromny potencjał. Jesteśmy przekonani, że jego fani będą zadowoleni po obejrzeniu naszej produkcji – mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.

Maciej Burlikowski 1735 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.