Polsat wprowadza abonament na publiczne transmisje sportowe

Oferta jest skierowana przede wszystkim do punktów gastronomicznych, barów, klubów, restauracji oraz hoteli i pensjonatów, a także klubów fitness.

Telewizja Polsat wprowadza sprzedaż w abonamencie zezwoleń na publiczne odtwarzanie wydarzeń sportowych. Oferta sprzedaży zezwoleń w abonamencie to nowy sposób dystrybucji zezwoleń na publiczne odtwarzanie wydarzeń sportowych, do których Grupa Polsat posiada prawa. W jego ramach nabywcy będą mogli skorzystać z szerokiej oferty sportowej w ramach dostępnych pakietów. Zakup praw na publiczne odtwarzanie, w zależności od wybranego pakietu, pozwala na odtwarzanie wydarzeń sportowych transmitowanych w kanałach sportowych Polsatu, rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA w kanałach sportowych premium - Polsat Sport Premium 1 i 2 i serwisach telewizyjnych oraz kanałów Eleven Sports.

Oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych publicznym odtwarzaniem wydarzeń i imprez sportowych, w tym przede wszystkim do punktów gastronomicznych, barów, klubów, restauracji oraz hoteli i pensjonatów czy klubów fitness.

Oferta Polsatu to cztery różne pakiety, w tym jeden zawierający całą ofertę sportową Grupy Polsat. Klient może wybrać jeden z dostępnych pakietów: Pakiet Polsat Sport, Pakiet Polsat Sport Premium, Pakiet Eleven Sports i Pakiet Mega Sport.

Nadawca stworzył specjalna stronę WWW, na której zainteresowani mogą zapoznać się ze szczegółami oferty oraz zakupić zezwolenie na publiczne odtwarzanie.

Piotr Machul 212 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.